حرکات بدن و تاثیرات آن بر تیپ واستایل

استایل بدن

حرکات بدن و تاثیرات آن بر تیپ و استایل ظاهری تا جایی نقش دارد, که میتواند شما را عالی و رو فرم و یا اندامتان را زشت ونافرم نشان دهد.

هر چقدر هم که در زندگی روزمره توجهی به نحوه ی ایستادن و نشستن و راه رفتن خود نکرده باشید, اما مطمئنا به راه رفتن و نشستن دیگران توجه زیادی میکنید.

     چگونه خوب بنظر برسیم؟

   شما بجای خرید لباس گران قیمت ایستادن,نشستن و راه رفتن تان را میتوانید اصلاح کنید.با این کار اندامتان نرمال شده و لباس بروی بدنتان مینشیند.هر یک از ما دارای یک استایل منحصر بفرد هستیم .استایل در واقع  همان کنار هم چیدن, آیتم های ظاهری انتخابی ماست.

حال تصور کنید شخصی را که قوز در پشت و شانه دارد, با انتخاب بهترین لباس هم نمیتواند استایل زیبایی داشته باشد.نحوه ی ایستادن و نشستن کم کم تاثیرات خود را نشان میدهد.عادت های نشستن خمیده,شکم برجسته,شانه های کج و …ظاهر را تخریب کرده و سلامت فرد را تهدید میکند.

هنگام راه رفتن سعی کنید سر را صاف و شکم را داخل و کتف هارا تا جایی که ممکن ست به هم نزدیک کنید.تا قفسه سینه باز شود.با این حرکات  بدن تان متناسب بنظر رسیده و فرم خود را حفظ میکند.

از باز راه رفتن پرهیز کنید. کف پا  و پنجه هایتان رو به جلو باشد.تا جای ممکن روی یک مسیر خطی صاف زاه بروید.پاها را از زانو خم نکنید , از لگن حرکت بدهید و روی زمین نکشید.

در نشستن صحیح در حالت عادی زمانیکه بروی صندلی نشسته اید, کمی بدن را به  سمت جلو مایل کنید.با انجام این عمل ستون فقرات وزن کمتری را متحمل میشود.

با انجام و رعایت همین چند نکته حرکات بدن صحیح 50 درصد مشکلات در ظاهر خود را حل کرده و اسیب به بدن تان به حداقل میرسد.

دیدگاهتان را در اینجا بنویسید…

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *