جدیدترین مدل مانتو

 مدل های مانتو دائما هر فصل در حال تغییرند.گاهی دیده شده در هر فصل چند مدل مختلف ترند می شود.دیدن مدل های روز خالی از لطف نیست برای دیدن جدیدترین مدل مانتو  زنانه با ما همراه باشید… 

مدل مانتو وصله دار

این سبک ترند 2021 در عین فانتزی بودن جذابیت خاصی را دارا است.این مدل مانتو اغلب بین هنرمندان طرفدار دارد و سبک مرسومی نیست.اگر پیرو مدل مانتو وصله دار هستید در انتخاب پارچه ی مانتو باید کمی دقت کنید .چون ست کردن  این مدل با شلوار کمی سخت بنظر میرسد..

مانتو وصله کاری
مانتو وصله کاری

مدل مانتو کتی و شلوار برمودا

     سبک جدید دیگر شامل مانتو  کتی و شلوار راسته و گشاد  بالای قوزک پا بوده .اگر طرفدار کت های کلاسیک هستین و  استایل های نیمه رسمی  را میپسندید، کت و شلوار ست و یا طرحدار  بسیار شیک شما را جلوه میدهند. میتوانید بجای شلوار از دامن های بلند هم استفاده کنید.

کت و شلوار زنانه
کت و شلوار زنانه
مدل کت شلوار زنانه
کت شلوار زنانه

مدل کیمانو

مدل کیمانو  هر سال با سبک جدیدی مد میشود .سبک وصله ای جین و ساده و ست کیمانو و شلوار همرنگ را میتوانید برای پوشش در خیابان انتخاب کنید.اغلب خانم ها بدلیل راحتی  در کیمانو  پیرو این سبک هستند.

مانتو کیمونو
مدل کیمونو
مانتو کیمونو

مدل آزاد جزء ترندی  ست که  حدود چند سال است که باب شده.سبک ازاد  نظر بانوان میانسال زیادی را جلب کرده است .اگر  شما هم از  این سبک  پیروی می کنید، باید به شما تبریک بگویم انتخابی مناسب برای 2020 کرده اید..

مدل مانتو جدید ازاد
مانتو کیمونو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *